Zakład Konstukcji Stalowych

Jedna z najważniejszych części naszego przedsiębiorstwa. Spory kompleks: potężna hala, budynki — warsztaty oraz rozległe place magazynowe i przeładunkowe na obrzeżach miasta.
Powstało tutaj między innymi wiele kilometrów konstrukcji mostów i wiaduktów oraz dziesiątki konstrukcji przemysłowych, dla budownictwa użyteczności publicznej, jak i konstrukcje nietypowe.
Oczywiście, prócz zaprojektowania i wykonania konstrukcji, w zależności od potrzeb Zlecającego, zapewniamy zarówno transport, usługi dźwigowe i montaż (wraz z jego projektem) — kompleksowe wsparcie i obsługę zlecenia.
Warto podkreślić, że ZKS ma własne Laboratorium Badań Konstrukcji Stalowych (nieniszczących) oraz, że posiada uprawnienia Ministerstwa Infrastruktury do wytwarzania, montażu i remontu stalowych mostów oraz wiaduktów drogowych i kolejowych — bez ograniczeń rozpiętości przęsła.

Nasze referencje to ponad setka różnorodnych obiektów, od niewielkich kładek, przez nieszablonowe pylony, po potężny most na Wiśle. Mnóstwo obiektów rozsianych po całym kraju, a tu, na stronie, zebranych w dziale: Realizacje.

Wspomniane, duże zaplecze warsztatowo-sprzętowe pozwala nam zaproponować Państwu również szereg innych usług, o czym w dziale: Usługi specjalistyczne

Szukasz solidnego wykonawcy konstrukcji stalowej?